Main product image

Mahlapress Pneumatik 50

Masito pneumaatiline mahlapress tagab maksimaalse mahlasaagi ilma igasuguse vaevata. Suruõhul töötav tõstepadi tekitab 3 tonnise surve. Istu ja vaata kuidas mahl voolab.


Laoseis: Laos, väljastamine 24h jooksul
Apple imagePealt avatav raam
Apple image3 tonnine survejõud
Apple imageKorvi maht 50 liitrit
Video background image
Kuidas töötab?

Viljamass pakitakse korvi sisse filterkangas viies kihis. Iga kihi vahele käib kolm vaheresti hõlbustamaks mahla voolamist. Sellisel viisil on võimalik viljamass täiesti kuivaks pressida ning käidelda suuremat massi ilma rasket korvi tõstmata.
Rõhuregulaatorist valige sobiv rõhk ning keerake rõhuklapp lahti. Et tagada optimaalne mahla voolamise kiirus on soovitatav alustada madalama rõhuga ning mõne minuti pärast rõhku tõsta. Võite arvestada, et iga 2.5 bari rõhku suurendab survejõudu 1 tonni võrra.
Kui mahl on lõpetanud voolamise, keerake rõhu kraan kinni ning avage vaakumi kraan. Vaakumi abil saavutab tõstepadi oma esialgse asendi ning ongi kõik. Tapp välja ning poom üles - tsükkel on lõppenud.

Pneumaatika mugavus

Tõstepadi tekitab 3 tonnise survejõu ilma igasuguse vaevata - sina seisa kõrval, keera kraan lahti ja vaata kuidas mahl voolab.

Pealt avatav raam

Antud mudel on varustatud pealt avatav raamiga hõlbusatamaks korviga majandamist. Peale splindi ning tapi eemaldamist liigub poom kerge vaevaga koos tõstepadjaga korvi kohalt ära.

Kompaktne disain

Pneumatik 50 pressi raam on poltliidesel, mis võimaldab hooajavälise hoiustamise huvides seadme kiiresti lahti monteerida ning kompaktselt hoiustamiseks ära pakkida. Kokku- või lahtimonteerimiseks on vaja keerata 8 polti ning eemaldada 2 tappi.

Spetsifikatsioonid

Spetsifikatsioonid:
 

  • Õhkpadja käik 350mm
  • Maksimaalne survejõud 3 tonni(@7.5bari)
  • Maksimaalne töörõhk 7.5bari
  • Gaasiamordiga varustatud pealt avatav raam
  • 50 liitrine roostevabast materjalist korv
  • Komplektis 5 filterkangast ja 4 komplekti jagu vahereste(12tk)
  • Kõik mahlaga kokkupuutuvad metalldetailid on roostevabast terasest
  • Kaal 50kg
     

*Kompressor ei sisaldu komplektis

Kas mahlateo kitsaskohaks on purustamine?

Tutvu meie kõrge efektiivsusega purustajaga siin:

Vaata lähemalt!
Small apple image
Ellipsis
Commercial image
+
=
Apple juice